Pri objednávke nad 70 EUR máte doručenie zdarma. Nakúpte nad 100 EUR a k vašej objednávke dostanete od nás darček 🎁

Návod na ošetřování a použití

Vážený zákazníku, děkujeme vám, že jste si zakoupil naše zboží. Věnujte prosím dostatečnou pozornost následujícím informacím. Upozorňujeme vás na několik skutečností, jak udržovat a zacházet se zakoupeným zbožím. Tento návod obsahuje veškeré informace a pokyny nutné ke správnému používání a údržbě.

Reklamaci je třeba uplatnit, jakmile se vada objeví. Případné další používání může zapříčinit prohloubení vady, znemožnění reklamace.

Lhůta pro uplatnění reklamace je 24 měsíců.

Nezapomeňte prosím, že záruční doba a životnost jsou různé pojmy. Životnost je dána způsobem a intenzitou používání a nemusí být vždy jako záruční doba. To znamená, že při používání může být životnost kratší než záruční doba.

Kufr z textilního materiálu

Ošetřuje se za sucha kartáčováním a čisticími spreji na textil, zlehka i vlhkým hadříkem. V žádném případě neperte. Výrobek chraňte před mechanickým poškozením, stykem s chemikáliemi, s otevřeným ohněm a před účinky přímého tepelného zdroje, chraňte před promáčení.

Kufr ABS /polykarbonát/ PVC materiálu

Ošetřujte s vlhkým hadříkem. Po zmoknutí otřete a volně usušte při pokojové teplotě. Může se použít silikonový kartáč (bezbarevný). Přípravky se dají zakoupit ve specializovaných obchodech a v obchodech s obuví.

Kufr nepřetěžujte, vyhýbejte se tahání po nerovných površích. Při zvedání, nadzvedávání a přesouvání kufru přes obrubník a pod. nepoužívejte výsuvnou rukojeť. Kufr uchopte za pevnou rukojeť navrchu, příp. boku kufru.

NEPŘETĚŽUJTE NAD POVOLENOU NOSNOST

Do 8 kg – kufr s průměrem cca 50 cm
Do 15 kg – kufr s průměrem cca 60 cm
Do 22 kg – kufr s průměrem cca 70 cm
Do 25 kg – kufr s průměrem cca 70 cm

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.