Pri objednávke nad 70 EUR máte doručenie zdarma. Nakúpte nad 150 EUR a k vašej objednávke dostanete od nás darček 🎁

O nás

Najít praktický, kvalitní a zároveň dobře vypadající cestovní kufr, který bude zároveň cenově dostupný, není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. A tak jsme se místo zdlouhavého hledání rozhodli jako první slovenská společnost začít od července 2017 takové kufry vyrábět přímo u nás na Slovensku, ve Staré Ľubovni. Nejenže tím podporujeme lokální produkci, ale jsme i blíže ke svým zákazníkům, kteří na doručení našich kufrů nemusí zbytečně dlouho čekat.

To, na čem si při výrobě kufrů HaChi zakládáme, je jejich kvalita. Všechny kufry vyrábíme z akrylonitrilbutadienstyrenu (ABS materiálu), díky čemuž jsou odolné vůči mechanickému poškození a vysokým či nízkým teplotám, ale i vůči kyselinám, hydroxidům, uhlovodíkům, olejům a tukům. Všechny naše kufry jsou zdravotně nezávadné.

Sortiment našich kufrů stále doplňujeme a obměňujeme podle aktuálních trendů a preferencí našich zákazníků, kteří u nás najdou kufry různých barev a velikostí, ale také oblíbené sety za příjemné ceny.

Tak, jak byl pes Hachi věrným přítelem, který stál vždy věrně při svém pánovi, věříme, že i kufry Hachi vás budou věrně doprovázet na všech vašich cestách za dobrodružstvím a svou kvalitou vás nikdy nezklamou.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.